Junior Bears on Wheels werden in de bloemetjes gezet!

Op vrijdag 20 mei werden de Junior Bears on Wheels in de bloemetjes gezet tijdens het jaarlijks sportgala van de gemeente Lubbeek. Sporters en ploegen die afgelopen jaar (en dit jaar zelfs afgelopen 3 jaar) een trofee of beker behaalden werden dan gehuldigd.


Gemeente Lubbeek:

Tijdens de lockdown-periode, gingen we als club op zoek naar een creatieve oplossing om onze spelers voldoende sport en beweging aan te bieden. Zowel tijdens de zomermaanden van 2020 als in de lente van 2021 werd er regelmatig buiten rolstoelbasketbal gespeeld. Een aftermovie is terug te vinden op onze website: https://rolstoelbasket.wordpress.com/2021/04/05/drone-flight/

Eind augustus 2021 organiseerden we samen met Basketbal Vlaanderen en Sport Vlaanderen een 3 vs. 3 toernooi om het nieuwe sportieve seizoen af te trappen. 4 van onze JBOW’ers gingen er overtuigend aan de haal met de zege! Hierbij de link naar de Instagram-post: https://www.instagram.com/p/CTO3Wh-oYdo/


Daar waar veel clubs het de afgelopen maanden moeilijk leken te hebben met het behoud van hun ledenaantal slaagden we er dit jaar in om maar liefst 3 nieuwe beloftevolle talenten aan te trekken voor onze ploeg!


Junior Bears on Wheels werden in de bloemetjes gezet!
menu

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x