20 november 2018

All star game op 27 december. Stem voor onze spelers !!!

All star game op 27 december. Stem voor onze spelers !!!

Stemmen kan je hier

Meer info op de site van het all star game: https://www.orangeallstargame.be/

PROGRAMMA                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

17.15 doors open 
18.15 EuroMillions skills challenge 
18.45 Volvo 3pt contest quarter finals
19.15 dunk contest qualifications
20.00 Orange all star game 
between Q1 & Q2 Volvo 3pt contest semi finals
halftime Volvo 3pt contest final
between Q3 & Q4 dunk contest final

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x