Hieronder staat standaard het laatste nieuws. Indien u andere nieuwsberichten wil lezen, kan u de nieuwsberichten selecteren met de filter-functie.
Gepost: 08/11/2009
Sinds een aantal jaren een vast gegeven. De federatie - provincie Vlaams-Brabant - organiseert specifieke week-ends om vooral de jongere reeksen extra ik de kijker te zetten door de wedstrijden van het week-end te bundelen op een specifieke lokatie. Dit keer werd het Microben WE georganiseerd door Leuven Bears en wij zijn als club bijzonder blij met de asistentie die we verkregen van onze zusterclub ND Demesmacre. We ervaren in onze nog jonge samenwerking een zeer positieve vorm van partnership - partners in crime (?) ... nee uiteraard niet - en Partner mag hier wel met een hoofdletter worden geschreven. Beide onze clubs bieden het basket aan, aan de jongerengemeenschap en door onze expertise kan dat op de meest zinvolle en kwaliteitsgerichte manier.
Gelegenheden als deze, waarbij we samen de praktische kantjes afwerken van een tornooi of een wedstrijdenreeks, onderstrepen nogmaals het belang van een goede verstandhouding die buiten de beperkingen van de klassieke clubopstelling om gaat leiden tot een erg prettige ervaring voor alle deelnemers in het geheel.
Niet minder dan 16 wedstrijden werden afgewerkt over de zaterdag en zondag - zie programma hierbij